Cajas 51–70, Cama individual x 1, Lavadora x 1, Tele grande (+ 40") x 2, Mueble de televisión x 1 (Nr 7564487)

 Cajas 51–70, Cama individual x 1, Lavadora   x 1, Tele grande (+ 40") x 2, Mueble de televisión x 1
Sztuk
Cajas
51-70
Cama individual
1
Lavadora
1
Tele grande (+ 40")
2
Mueble de televisión
1
Cinta de correr
1
Cómoda grande
3
Szacunkowa łączna waga
1365 kg
Dystans
2353 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Rumunia, Okręg Kluż, Kluż-Napoka

Od 1 lip 2021 do 4 lip 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Castelldefels

Od 5 lip 2021 do 8 lip 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

            Na początek należy dokonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który często wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić książki na kilka kartonów, aby prościej było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce chroniące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej delikatne rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas możemy wziąć koce, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź problemy w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli pojawiają się wyjątkowe kryteria odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie naszego majątku.