Cajas 51–70, Canapé x 1, Colchón cama matrimonio x 1, Lavadora x 1, Tele grande (+ 40") x 1, Tele (Nr 7547489)

 Cajas 51–70, Canapé x 1, Colchón cama matrimonio x 1, Lavadora   x 1, Tele grande (+ 40") x 1, Tele
Sztuk
Cajas
51-70
Canapé
1
Colchón cama matrimonio
1
Lavadora
1
Tele grande (+ 40")
1
Tele mediana (30"-40")
1
Armario television 40 cm x 150 cm x 36 cm
1
Estantería 146*146*39
1
Comoda Grande 50*105*130
1
Szacunkowa łączna waga
1335 kg
Dystans
3678 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Grecja, Tomeasa, Argiroupoli

Od 30 mar 2021 do 31 mar 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Madryt, Madryt

Od 6 maj 2021 do 8 maj 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych mebli. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub jak jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić książki na kilka pakunków, żeby nietrudno było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu mebli i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce izolujące, takie jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy drobne meble zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też problemy w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują wyjątkowe wymogi odnoszące się do jakiś mebli.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie waszego mienia.