Cajas 51–70, Guarda zapatos x 2, Tele pequeña (menor de 30") x 1, Impresora láser x 1, Mesa 4 perso (Nr 8017099)

 Cajas 51–70, Guarda zapatos x 2, Tele pequeña (menor de 30") x 1, Impresora láser x 1, Mesa 4 perso
Sztuk
Cajas
51-70
Guarda zapatos
2
Tele pequeña (menor de 30")
1
Impresora láser
1
Mesa 4 personas
1
Cama
2
Alfombra
2
Mesilla
3
Silla giratoria
2
Szacunkowa łączna waga
1282 kg
Dystans
865 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
3
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 8 gru 2021 do 15 gru 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Güejar Sierra

Od 15 gru 2021 do 18 gru 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, ale gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek warto wykonać selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się mocne kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na kilka pakunków, aby bez trudności było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Spore meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy materiały izolujące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy wziąć koce, pościel i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże meble owińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne problemy w dojeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się wyjątkowe wymagania dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie naszego dobytku.