Cajas 51–70, Lavadora x 1, Estantería ancha x 1, Mesa 6 personas x 1, Silla de oficina x 2, mesa (Nr 7681153)

 Cajas 51–70, Lavadora   x 1, Estantería ancha x 1, Mesa 6 personas x 1, Silla de oficina x 2, mesa
Sztuk
Cajas
51-70
Lavadora
1
Estantería ancha
1
Mesa 6 personas
1
Silla de oficina
2
mesa de centro
1
cajoneras
4
libros (3 metros cubicos)
1
Szacunkowa łączna waga
2223 kg
Dystans
1331 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
3
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Hesja, Frankfurt Nad Menem

Od 6 lip 2021 do 8 lip 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 7 lip 2021 do 10 lip 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            Na początek należy wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić książki na parę kartonów, aby bez przeszkód było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce izolujące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej kruche przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić typową taśmę klejącą. Tymczasem niepokaźne meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne problemy w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeśli pojawiają się szczególne kryteria odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie naszego majątku.