Cajas 6–10 (Nr 7592701)

 Cajas 6–10
Sztuk
Cajas
6-10
Szacunkowa łączna waga
150 kg
Dystans
3625 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Holandia, Holandia Południowa, Haga

Od 24 maj 2021 do 30 maj 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Ingenio

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, jednak gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub gdy jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się wytrzymałe kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na parę pakunków, żeby bez przeszkód było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak mamy surowce izolujące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy nieduże rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub utrudnienia w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują nietypowe wymagania odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie waszego mienia.