Cajas 6–10 (Nr 7969038)

 Cajas 6–10
Sztuk
Cajas
6-10
Szacunkowa łączna waga
150 kg
Dystans
1002 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
4
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
7
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Kolumbia, Bogota, Bogota

6 lis 2021

Adres i termin dostawy

Kolumbia, Atlántico, Barranquilla

8 lis 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

            Na początek należy przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na kilka pakunków, aby łatwiej było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce osłaniające, przykładowo jak folię strech, możemy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne kryteria dotyczące konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie waszego mienia.