(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Cajas 6–10, Bicicleta x 1, Cama de matrimonio con colchón x 1 (Nr 7551838)

 Cajas 6–10, Bicicleta x 1, Cama de matrimonio con colchón x 1
Sztuk
Cajas
6-10
Bicicleta
1
Cama de matrimonio con colchón
1
Szacunkowa łączna waga
235 kg
Dystans
640 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Tak
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Baleary, Palma

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Od 1 kwi 2021 do 30 kwi 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, mimo to, kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych mebli. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się solidne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać segregatory na parę pakunków, żeby łatwiej było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym miejscu. Duże meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy małe rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też trudności w dojeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się wyjątkowe wymogi odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie waszego mienia.