Cajas 6–10, Bicicleta x 2 (Nr 7582839)

 Cajas 6–10, Bicicleta x 2
Sztuk
Cajas
6-10
Bicicleta
2
Szacunkowa łączna waga
190 kg
Dystans
1537 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
4
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Tak
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Holandia, Holandia Północna, Amsterdam

Od 10 maj 2021 do 31 maj 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 1 cze 2021 do 30 cze 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i pracochłonnym procesem, ale kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli nadadzą się mocne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić książki na parę pudeł, aby nietrudno było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym domu. Większe meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem drobne meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne problemy w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują szczególne zasady dotyczące konkretnych mebli.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie waszego dobytku.