(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Cajas 6–10, Cama de matrimonio con colchón x 1, Bicicleta x 1 (Nr 7675857)

 Cajas 6–10, Cama de matrimonio con colchón x 1, Bicicleta x 1
Sztuk
Cajas
6-10
Cama de matrimonio con colchón
1
Bicicleta
1
Łączna waga:
10 kg
Dystans
1310 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Basel-Stadt, Basel

Od 31 maj 2021 do 8 cze 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Kantabria, Cartes

Od 1 cze 2021 do 8 cze 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, ale gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się solidne kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać książki na kilka pakunków, aby z łatwością było je przetransportować. Opisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Gdy mamy materiały chroniące, np. jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej kruche przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub problemy w podjeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują szczególne wymagania odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie naszego mienia.