Cajas 6–10, Cama de matrimonio con colchón x 1, Mesilla x 1, Escritorio pequeño x 1, Silla giratori (Nr 8004620)

 Cajas 6–10, Cama de matrimonio con colchón x 1, Mesilla x 1, Escritorio pequeño x 1, Silla giratori
Sztuk
Cajas
6-10
Cama de matrimonio con colchón
1
Mesilla
1
Escritorio pequeño
1
Silla giratoria
1
Sofá de dos plazas
1
Szacunkowa łączna waga
310 kg
Dystans
3243 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Castilla-La Mancha, Seseña

Od 2 gru 2021 do 3 gru 2021

Adres i termin dostawy

Grecja, Pireus, Pireus

Od 3 gru 2021 do 4 gru 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek należy dokonać eliminację posiadanych mebli. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się solidne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na parę pakunków, aby prościej było je przetransportować. Opisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak mamy surowce izolujące, np. jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej kruche rzeczy, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niepokaźne rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli występują szczególne wymogi odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie waszego dobytku.