(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Cajas 6–10, Máquina de coser x 1, Caja de cartón mediana x 1 (Nr 7548319)

 Cajas 6–10, Máquina de coser x 1, Caja de cartón mediana x 1
Sztuk
Cajas
6-10
Máquina de coser
1
Caja de cartón mediana
1
Szacunkowa łączna waga
176 kg
Dystans
2905 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Irlandia, County Dublin, County Dublin

Od 22 mar 2021 do 31 mar 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Marbella

Od 19 kwi 2021 do 30 kwi 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli nadadzą się solidne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać talerze na parę kartonów, żeby bez trudności było je przetransportować. Opisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Większe meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli mamy surowce izolujące, np. jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć koce, pościel i obkleić standardową taśmę klejącą. Natomiast niewielkie rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź przeszkody w podjeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się specjalne zasady odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie twojego dobytku.