Cajas 6–10, Portátil x 2 (Nr 7638286)

 Cajas 6–10, Portátil x 2
Sztuk
Cajas
6-10
Portátil
2
Szacunkowa łączna waga
154 kg
Dystans
1801 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Walencja

Od 16 cze 2021 do 20 cze 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Bexhill-On-Sea

Od 21 cze 2021 do 25 cze 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, ale gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych mebli. Jeśli czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się mocne pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić naczynia na kilka pudeł, aby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy mamy materiały izolujące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy małe rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują wyjątkowe wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie twojego majątku.