Cajas 6–10, Silla de coche x 1, Sillita infantil x 1, Tele mediana (30"-40") x 1, Trona x 1 (Nr 7896929)

 Cajas 6–10, Silla de coche x 1, Sillita infantil x 1, Tele mediana (30"-40") x 1, Trona x 1
Sztuk
Cajas
6-10
Silla de coche
1
Sillita infantil
1
Tele mediana (30"-40")
1
Trona
1
Szacunkowa łączna waga
180 kg
Dystans
3623 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Canarias, Lanzarote

Od 18 paź 2021 do 29 paź 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia-Palatynat, Wittlich

Od 1 lis 2021 do 5 lis 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, ale gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

            Na początek warto zrobić eliminację posiadanych mebli. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać naczynia na parę kartonów, żeby łatwiej było je przenieść. Podpisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Większe meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli mamy surowce zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy mniejsze meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują szczególne kryteria odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie twojego majątku.