(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Cajas 6–10, Tele grande (+ 40") x 1 (Nr 7602359)

 Cajas 6–10, Tele grande (+ 40") x 1
Sztuk
Cajas
6-10
Tele grande (+ 40")
1
Szacunkowa łączna waga
160 kg
Dystans
1769 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
4
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Madryt, Madryt

26 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Harrow

30 kwi 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać naczynia na kilka kartonów, aby prościej było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce zabezpieczające, takie jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niewielkie rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź utrudnienia w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się szczególne wymagania odnoszące się do jakiś mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie naszego majątku.