Cajas 6–10, Tele pequeña (menor de 30") x 1 (Nr 7992769)

 Cajas 6–10, Tele pequeña (menor de 30") x 1
Sztuk
Cajas
6-10
Tele pequeña (menor de 30")
1
Szacunkowa łączna waga
160 kg
Dystans
1734 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
5
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Tak
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londres

Od 23 wrz 2021 do 25 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Madryt, Madryt

Od 4 paź 2021 do 24 paź 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, jednak gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który często przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić książki na kilka kartonów, żeby bez przeszkód było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce osłaniające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche meble, a jak nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i zakleić typową taśmę klejącą. Tymczasem drobne rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też problemy w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli występują szczególne wymogi dotyczące jakiś mebli.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie waszego mienia.