Cajas 71–100, Lavaplatos x 1, Secadora x 1, Cama de matrimonio con colchón x 1, Mesa y 4 sillas x 1 (Nr 7951604)

 Cajas 71–100, Lavaplatos x 1, Secadora x 1, Cama de matrimonio con colchón x 1, Mesa y 4 sillas x 1
Sztuk
Cajas
71-100
Lavaplatos
1
Secadora
1
Cama de matrimonio con colchón
1
Mesa y 4 sillas
1
Mueble de televisión
1
Cómoda grande
1
Vitrina
1
Sofá de tres plazas
1
Silla columpio
1
Piscina
1
Silla de oficina
3
Estanería de libros
3
Bici estática
1
Máquina de remo
1
Máquina de coser
1
Máquina de remo
1
Bicicleta
1
Szacunkowa łączna waga
2309 kg
Dystans
0 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Tak
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Asturias, Oviedo

Od 1 paź 2021 do 15 paź 2021

Adres i termin dostawy

Irlandia, Cork, Cork

Od 12 lis 2021 do 21 lis 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od kilku lat nie używamy lub kiedy jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się mocne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać książki na kilka pudeł, aby z łatwością było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy materiały osłaniające, takie jak folię strech, możemy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast niepokaźne meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub przeszkody w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się wyjątkowe wymogi odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie twojego majątku.