Cajas 71–100, Nevera americana x 1, Cama x 2, Sofá esquinero x 1, Mesa 8 personas x 1, Mesa y 6 sil (Nr 7982930)

 Cajas 71–100, Nevera americana x 1, Cama x 2, Sofá esquinero x 1, Mesa 8 personas x 1, Mesa y 6 sil
Sztuk
Cajas
71-100
Nevera americana
1
Cama
2
Sofá esquinero
1
Mesa 8 personas
1
Mesa y 6 sillas
1
Silla
4
Mesa
4
Szacunkowa łączna waga
2300 kg
Dystans
0 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, California, Palmdale

Od 4 sty 2022 do 16 sty 2022

Adres i termin dostawy

Kolumbia, Antioquia, Medellín

Od 10 sty 2022 do 24 sty 2022

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić segregatory na parę pudeł, żeby nietrudno było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy materiały chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem mniejsze meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź problemy w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują szczególne wymogi dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie naszego dobytku.