Cajas 71–100, Secadora x 1, Lavaplatos x 1, Carrito de cocina con ruedas x 3, Microondas x 1, Vitri (Nr 7956740)

 Cajas 71–100, Secadora x 1, Lavaplatos x 1, Carrito de cocina con ruedas x 3, Microondas x 1, Vitri
Sztuk
Cajas
71-100
Secadora
1
Lavaplatos
1
Carrito de cocina con ruedas
3
Microondas
1
Vitrina
1
Sofá de tres plazas
1
Puff
2
Mesa y 4 sillas
1
Mueble de televisión
1
Tele grande (+ 40")
1
Estanería de libros
3
Caja de almacenamiento exterior
1
Impresora láser
1
Escritorio grande
1
Silla de oficina
2
Cama de matrimonio con colchón
2
Cómoda grande
1
Aspirador
1
Szacunkowa łączna waga
2292 kg
Dystans
1889 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Asturias, Oviedo

16 paź 2021

Adres i termin dostawy

Irlandia, Cork, Cork

6 lis 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić segregatory na kilka kartonów, aby bez przeszkód było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym domu. Pokaźne meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce osłaniające, takie jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast małe meble owińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują specyficzne zasady odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie twojego dobytku.