(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

cajas, bicicleta, espejo (Nr 4938098)

cajas, bicicleta, espejo

Waga w kg (łączna):

1.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1614.00 km

Adres i termin nadania

Francja, Île-De-France, Paryż

Od 28 paź 2019 do 30 paź 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Dehesa De Campoamor

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się solidne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić segregatory na kilka kartonów, aby bez trudności było je przenieść. Opisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy drobne meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też trudności w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli występują specyficzne zasady odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie naszego dobytku.