(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-12-31 10:50

Cajas mundanza

(Nr 2248794)
Cajas mundanza

Długość [m]:

65

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

10.00

Ilość sztuk:

15

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1571.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję transportu pakunku, opłaca się wystawić za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem warto określić typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, kiedy planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Przed tym wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując przesyłkę do przewozu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy napakować fragmentami trocin, papieru lub materiałem. Bardzo kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia pakunku?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy rzecz do pudła, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne etykiety i napisy, które mogłyby zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić wierzch pudła. Do powierzchni kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Madryt, Hiszpania

Od 5 lut 2018 do 9 lut 2018

Adres i termin dostawy

Bruksela, Belgia

Od 9 lut 2018 do 16 lut 2018