(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Cajas y una cuna (Nr 4646335)

Cajas y una cuna

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

4

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [€]:

500

Dystans: 1087.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 23 wrz 2019 do 27 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Galicja, Santiago De Compostela

Od 24 wrz 2019 do 27 wrz 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, mimo to, gdy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. rozdzielić segregatory na parę pudeł, żeby bez przeszkód było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu uprości przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym domu. Większe meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy materiały zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche meble, a jak nie mamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niepokaźne rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się specjalne zasady odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie twojego mienia.