(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Cała Naczepa Potrzebna do zabrania 2 auta i wozek widłowy (Nr 4001870)

Długość [m]:

13.5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

12000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

samochody

Budżet zlecenia [zł]:

4500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2027.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Coventry

Od 5 mar 2019 do 7 mar 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Pysznica

Od 6 mar 2019 do 12 mar 2019


Transport pełną ciężarówką

            Transport ładunku zamawiany na pełną ciężarówkę przyciąga w pierwszej kolejności przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przenoszą się. Warto przed zamówieniem takiego przewozu pouzgadniać kilka newralgicznych rzeczy.

            Po pierwsze, ustalamy formę załadunku oraz rozładunku przetransportowanych rzeczy. Jeśli jest on umiejscowiony na paletach, to nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które podołają udźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu rozładunku. W przypadku niewielkich rzeczy czy też towarów sypkich, trzeba by uzgodnić, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do przewozu wystarczy nieosłonięta przyczepa. Jeżeli zamierzamy przewieźć rośliny, towary spożywcze, wówczas może okazać się niezbędne zastosowanie samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport towarów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie adekwatnych papierów, oprócz tego w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w kilku państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po dookreśleniu swoich kryteriów, najłatwiej można wyszukać firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem oferty na niej umieszczone, docierają do bardzo dużej ilości profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do przewozu różnorodnych paczek, zaś duża konkurencja pozwala zdobycie niskich cen.