(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Calefactor (Nr 5452430)

Calefactor

Długość [m]:

1.10

Szerokość [m]:

0.50

Wysokość [m]:

0.50

Waga w kg (łączna):

14

Liczba sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 4088.00 km

Adres i termin nadania

Turcja, Bursa, Bursa

16 sty 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Malaga

7 lut 2020


Transport sprzętu AGD

Sprzęt AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego można wyróżnić dwa gatunki: urządzenia elektryczne dużych gabarytów takich jak pralki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, lokówki, tostery, krajalnice, golarki elektryczne, depilatory, roboty kuchenne czy miksery.

Sposoby przewozu produktów AGD

Jeżeli zlecasz przewóz sprzętu AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie trzeba martwić się o odpowiednie zabezpieczenie produktu. W przypadku, kiedy planujesz przetransportować produkty AGD własnoręcznie, zachowaj szczególną czujność, żeby uniknąć zniszczeń i zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne opakowanie po sprzęcie.

Zamrażarki powinno się rozmrozić przynajmniej na kilka godzin przed transportem. Wszelkie ruchome elementy takie jak półki, trzeba wyjąć oraz spakować osobno. W momencie przewozu pralki wypada zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwi pralek, mikrofal i pozostałych otwieranych sprzętów AGD należy pozamykać i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o odpięciu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania artykułów AGD stosuje się folię stretch, taśmy klejące i różnego rodzaju opakowania – a rogi pralki zabezpieczamy styropianem. Artykuły pokaźne przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Koszt transportu AGD

Koszt przewozu AGD zależy szczególnie od wielkości, masy oraz stanu technicznego artykułu AGD. Innym elementem rzutującym na koszt będzie odległość od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. Na przykład, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia wydamy 175 zł. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy zaledwie 100 PLN. Koszt transportu lodówki z Kielc do Krakowa zapłacimy 169 zł.