(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

CAŁY BUS MEBLI z 14612 Falkensse do 67-112 Siedlisko od 26.06 do 27.06 (Nr 6263846)

Waga w kg (łączna):

800

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

magazyn

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

550

Dystans: 263.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Brandenburgia, Falkensee

Od 26 cze 2020 do 27 cze 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Nowa Sól

Od 26 cze 2020 do 27 cze 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, jednak kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych mebli. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub kiedy jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na kilka pudeł, żeby bez trudności było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy materiały osłaniające, np. jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe meble, a gdy nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem nieduże meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź utrudnienia w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli występują specjalne wymogi odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie twojego mienia.