(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Cały samochód blaszak - meble oraz sprzęt domowy (Nr 4676340)

Cały samochód blaszak - meble oraz sprzęt domowy

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Dystans: 1569.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Greater London, Londyn

Od 5 sie 2019 do 15 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Rumia

Od 12 sie 2019 do 18 sie 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, ale kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się solidne kartony, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić książki na parę kartonów, żeby bez przeszkód było je dźwigać. Opisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble warto rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce zabezpieczające, takie jak folię strech, możemy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i zakleić typową taśmę klejącą. Natomiast drobne rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują szczególne kryteria odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie twojego mienia.