(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-30 22:15

cama canape

(Nr 2337076)

Długość [m]:

1,80

Szerokość [m]:

1,50

Wysokość [m]:

0,40

Waga w kg (łączna):

100.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [€]:

50

Dystans: 65.00 km

Informacje dodatkowe:

Se recoge de un primero sin ascensor y se lleva a Santiago a un segundo piso sin ascensor.

Oferty od Przewoźników (0)

150 €

ID firmy: 70964
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 22:48

Załadunek możliwy w terminach:

2018-01-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 €

Wiadomości:

250 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-01-2018, 08:57

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-31 do 2018-02-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Agnieszka P. :)

Cena (zawiera VAT): 250 €

Wiadomości:

260 €

ID firmy: 676032
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-01-2018, 13:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-31 do 2018-02-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2018-02-28, 17:30

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 260 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy transport mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na parę zagadnień, dlatego że pomyłki w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i pieniędzy. Trudności mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez późniejszych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do całkowitego zniszczenia oraz potrzeby nabycia nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, jak przewozimy stare meble, należy oczywiście je opróżnić z zawartości oraz oczyścić, np. mokrą gąbką. Potem warto zastanowić się, czy transportowany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, ponieważ elementy mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład stół może stracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Jednak przy bardzo dużych meblach, takich jak na przykład szafa, musimy zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy trzeba później odpowiednio osłonić. Do tego przydadzą się stare koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając niezwykle uwagę na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić czujność na szklane elementy, na przykład szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy znaleźć dobrą firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, uzyskamy dużo interesujących ofert transportu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, warto w ofercie szczegółowo opisać wszystkie wymiary zebranych do transportu mebli, a również podać ich wagę i drogę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

A Pobra do Caramiñal, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Santiago de Compostela, Hiszpania

Termin elastyczny