(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-01 10:16

camero

(Nr 2649364)
camero

Marka i model:

Chevrolet Camero

Waga w kg (łączna):

1600.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1759.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie transportu auta uwidacznia się często, jeżeli nabywamy nowy samochód czy też ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Metody transportu pojazdu

    Do przewiezienia pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne zamocowanie auta – koła auta należy przypiąć 4 linami mocującymi tak, aby wóz nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Należy pamiętać również, że faktyczna waga przyczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport w firmie na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upełnomocnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Birmingham, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Goteborg, Szwecja

Termin elastyczny