(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-01 10:16

camero

(Nr 2649364)
camero

Marka i model:

Chevrolet Camero

Waga w kg (łączna):

1600.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1759.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1700 €

ID firmy: 64438
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-05-2018, 14:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-21 do 2018-05-31

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1700 €

Wiadomości: (1)

Jaroslaw G. (Przewoźnik)
17-05-2018, 14:02
HELLO. I offer road transport + trailer, directly without any overloads. From the door to the door. The cars we carry do not have any damage such as fork lift truck, tarpaulin etc. We have an OCP carrier policy of 350000 EUR which covers new and used cars. We display the CMR freight letter. Welcome.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu auta uwidacznia się często, jeżeli nabywamy nowy samochód czy też ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Metody transportu pojazdu

    Do przewiezienia pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne zamocowanie auta – koła auta należy przypiąć 4 linami mocującymi tak, aby wóz nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Należy pamiętać również, że faktyczna waga przyczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport w firmie na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upełnomocnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Birmingham, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Goteborg, Szwecja

Termin elastyczny