(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-30 13:31

Camper Fiat Ducatto

(Nr 1997126)

Marka i model:

Camper Fiat Ducatto

Waga w kg:

2800.00

Budżet zlecenia [zł]:

2200

Dystans: 1659.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam, wymiary ponizej Height: 2.83m Width: 2.13m Length: 5.25m or 5.40m Auto pali i wjedzie na lawete, uszkodzony tyl/naroznik budy zabezpieczony do transportu

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu auta pojawia się nierzadko, gdy nabywamy nowy samochód czy też sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, np. z Austrii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie wozów. Przed wyborem firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia samochodu.

Sposoby przewożenia wozu

    Do transportu wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne zamocowanie pojazdu – koła wozu powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Powinno się pamiętać także, że rzeczywista waga naczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy pojazdu holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz w firmie na terenie UE, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który upełnomocnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Nutfield, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Olsztyn, Polska

Termin elastyczny