Can am (Nr 7647539)

Can am
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Can am
220 x 125 x 125 cm
323 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
323 kg
Dystans
1384 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Zurych, Zurych

12 lip 2021

Adres i termin dostawy

Dania, Jutlandia Północna, Hirtshals

30 lip 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport quada

Quady zazwyczaj są to cenne maszyny i dlatego trzeba je naprawdę ostrożnie przewozić. Ważnym czynnikiem jest porządne zabezpieczenie quada przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Quady przeważnie przewozi się przyczepą, jednak można także busem lub większym pojazdem osobowym (transport ostatnią metodą nie doradzamy, ponieważ w czasie przewozu można zarysować zarówno quada oraz samochód osobowy).

W przypadku, gdy transportujemy quada na przyczepce, istotne jest żeby unieruchomić go korzystając z 4 taśm mocujących. Kupując pasy mocujące wypada mieć na uwadze, żeby nie kończyły się otwartym zaczepem, gdyż w trakcie przewozu zdarzają się różnorakie wstrząsy i taki pas może zwyczajnie się odhaczyć. Pasy mocujące wykonane są z trwałego surowca, jednak podczas przewozu, ważne jest aby zwrócić wyjątkową uwagę, żeby taśmy nie dotykały o żadne szpiczaste części, albowiem mogą się uszkodzić i przedrzeć.

W przypadku, gdy przewozimy quad za pomocą auta dostawczego, także trzeba pojazd unieruchomić. Najbezpieczniej jest zrobić to za pomocą pasów mocujących i dodatkowo dodać obijaki w taki sposób, żeby i quad i samochód nie uszkodziły się w czasie transportu. Przy przewożeniu quada za pomocą innego samochodu, powinno się pomyśleć o wylaniu zawartości jego baka. Warto to zrobić, albowiem w momencie transportu benzyna lub olej potrafią się powylewać oraz pobrudzić samochód od wewnątrz. Takie okoliczności również zmniejszą komfort podróży samego przewoźnika.

Jeżeli zamawiamy transport quada przez firmę transportową, warto upewnić się czy ma przystosowany sprzęt do załadunku oraz wyładunku.

Koszt transportu quada przede wszystkim zależny jest od odległości którą ma do pokonania pojazd. Gdy chcemy poznać faktyczną cenę transportu quada, możemy wystawić zlecenie przewozu na giełdzie przewozowej takiej jak Clicktrans.pl, gdzie znajduje się tysiące firm transportowych, które profesjonalizują się w takich transportach.