(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Can am xmr (Nr 6465577)

Marka i model:

Can am xmr

Długość [m]:

240

Szerokość [m]:

130

Wysokość [m]:

130

Waga w kg (łączna):

460

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 410.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Atanazyn

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Grabów Nad Pilicą

Termin elastyczny


Transport quada

Quady to kosztowne pojazdy i dlatego trzeba je naprawdę uważnie przewozić. Głównym czynnikiem jest dobre osłonięcie quada przed zarysowaniem w czasie przewozu.

Quady z reguły transportuje się na przyczepce, ale zdarza się także ciężarówką lub o sporych wymiarach autem osobowym (transport ostatnią metodą nie doradzamy, ponieważ w trakcie przewozu można zarysować zarówno quada jak i auto osobowe).

W przypadku, gdy transportujemy quada na naczepie, powinno się unieruchomić go za pomocą czterech pasów mocujących. Kupując pasy mocujące trzeba nie zapominać, żeby nie były zakończone otwartym hakiem, albowiem w trakcie przewozu pojawiają się różnorakie wstrząsy, a taka taśma może naturalnie się odhaczyć. Pasy mocujące wykonane są z trwałego surowca, jednak w czasie przewozu, trzeba zwrócić wyjątkową uwagę, żeby taśmy nie ocierały się o żadne zaostrzone części, ponieważ mogą się przetrzeć i pęknąć.

W przypadku, gdy transportujemy quad za pomocą auta dostawczego, również powinno się ładunek unieruchomić. Najbezpieczniej jest wykonać to za pomocą pasów mocujących i dodatkowo dodać obijaki w takich miejscach, aby i quad i samochód nie ucierpiały w czasie przewozu. Przy przewożeniu quada za pomocą innego pojazdu, warto pomyśleć o opróżnieniu go z paliwa. Należy to zrobić, dlatego że podczas transportu benzyna czy olej potrafią się wylać oraz zanieczyścić samochód od wewnątrz. Takie warunki też obniżą komfort podróży samego przewoźnika.

W momencie, kiedy zlecamy transport quada przez przewoźnika, należy upewnić się czy posiada stosowny sprzęt do załadunku i rozładunku.

Koszt transportu quada w głównej mierze uzależniony jest od trasy jaką ma do przejechania pojazd. Gdy chcemy poznać realną cenę przewozu quada, możemy opublikować zlecenie transportu na giełdzie przewozowej takiej jak Clicktrans.pl, gdzie znajduje się tysiące firm przewozowych, które profesjonalizują się w takich transportach.