CanAm outllander (Nr 6227133)

CanAm outllander

Marka i model:

CanAm Outlander

Długość [m]:

2.45

Szerokość [m]:

1.25

Wysokość [m]:

1.61

Waga w kg (łączna):

450

Dystans: 799.00 km

Adres i termin nadania

Austria, Karyntia, Hermagor-Pressegger See

Od 26 sie 2020 do 28 sie 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia-Palatynat, Emmelshausen

Termin elastyczny


Transport quada

Quady zazwyczaj są to kosztowne pojazdy i z tego powodu należy je bardzo ostrożnie transportować. Ważnym parametrem jest staranne osłonięcie quada przed zarysowaniem w czasie transportu.

Quady zazwyczaj przewozi się na przyczepce, jednak zdarza się również samochodem dostawczym lub większym pojazdem osobowym (transport ostatnią metodą nie doradzamy, albowiem podczas transportu można uszkodzić zarówno quada jak także samochód osobowy).

Gdy transportujemy quada na naczepie, istotne jest żeby unieruchomić go korzystając z 4 pasów mocujących. Wybierając taśmy mocujące należy mieć na uwadze, żeby nie kończyły się otwartym hakiem, gdyż w czasie przewozu występują różnego rodzaju wstrząsy i taka taśma może naturalnie się odhaczyć. Pasy mocujące wykonane są z mocnego materiału, jednak w czasie transportu, powinno się zwrócić wyjątkową uwagę, żeby pasy nie dotykały o żadne zaostrzone elementy, gdyż mogą się zużyć i przerwać.

Gdy transportujemy quad przy pomocy ciężarówki, także trzeba ładunek unieruchomić. Najbezpieczniej jest zrobić to przy pomocy taśm mocujących oraz pomyśleć o dodaniu obijaków w taki sposób, aby i quad i auto dostawcze nie uszkodziły się w czasie przewozu. W trakcie przewozu quada za pomocą innego pojazdu, warto pomyśleć o wylaniu zawartości jego baka. Należy to zrobić, albowiem w czasie przewozu benzyna lub inne substancje potrafią się wylać oraz pobrudzić auto od wewnątrz. Takie okoliczności dodatkowo zmniejszą komfort podróży samego kierowcy.

Gdy zamawiamy przewóz quada przez przewoźnika, trzeba utwierdzić się czy posiada należyty sprzęt do załadunku oraz wyładunku.

Koszt przewozu quada przede wszystkim zależy od trasy którą ma do pokonania samochód. Aby poznać realną cenę transportu quada, proponujemy wystawić zlecenie przewozu na giełdzie przewozowej takiej jak Clicktrans.pl, w której znajduje się tysiące firm transportowych, które profesjonalizują się w takich przewozach.