cañas de pesca (Nr 7713307)

cañas de pesca
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
cañas de pesca
Wpisane wymiary
160 x 15 x 15 cm
Wpisana waga
5 kg
1
Łączna waga:
5 kg
Dystans
0 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Burriana / Borriana

Od 20 gru 2021 do 23 gru 2021

Adres i termin dostawy

Peru, La Libertad, Trujillo

Od 26 gru 2021 do 28 gru 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to przyrządy, które głównie znajdują się na siłowni – bieżnie, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt sportowy uważa się również między innymi: deski surfingowe, deski snowboardowe, sprzęt wędkarski, deskorolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt spadochroniarski. W wielu przypadkach sprzęt treningowy dużo waży i ciężko przetransportować go samodzielnie.

Sprzęt treningowy musi być należycie zapakowany oraz osłonięty w trakcie transportu. Najbezpieczniej będzie wykorzystać oryginalne torby. Jeżeli sprzęt może łatwo ulegnąć defektowi, trzeba wykorzystać do ochrony takie surowce jak: kartony, folie bąbelkowe, stare gazety czy taśmy pakowe. W momencie, kiedy sprzęt składa się z wielu fragmentów, powinno się go zdemontować i zapakować wszystkie elementy oddzielnie - w głównej mierze, gdy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi częściami. Sprzęt treningowy powinien być stabilny wewnątrz opakowania – postarajmy się więc o to, żeby niezapełnione obszary w paczce zapchać gazetami lub folią bąbelkową. Rzeczy nie powinny przemieszczać się wewnątrz paczki.

Na koszt przewozu sprzętu treningowego przyczynia się trasa między adresem załadunku, a miejscem wyładunku sprzętu, waga i wielkość, a także ilość egzemplarzy koniecznych do przewiezienia. Przykładowo, za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa zapłacono 160 PLN. Przewóz orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to koszt 200 PLN. Za transport wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo kosztował 250 zł.