(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-12-28 23:44

Car

(Nr 2246397)
Car

Marka i model:

Bmw 5 series

Waga w kg (łączna):

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1522.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

850 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-01-2018, 12:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-04 do 2018-01-20

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Gabrysia K.

Cena (zawiera VAT): 850 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu samochodu pojawia się najczęściej, jak zakupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, np. z Niemiec. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie samochodów. Przed wyborem przewoźnika warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Sposoby transportu wozu

    Do przewiezienia wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie pojazdu – koła wozu należy przypiąć czteroma taśmami mocującymi tak, aby wóz nie zmieniał położenia podczas przewozu. Trzeba nie zapominać także, iż właściwa waga przyczepy nie powinna przekraczać właściwej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie kiedy DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy przewóz w firmie na terenie UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który upoważnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Harelbeke, Belgia

3 sty 2018

Adres i termin dostawy

Madryt, Hiszpania

Od 4 sty 2018 do 5 sty 2018