(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-28 13:48

car

(Nr 2327944)

Marka i model:

Audi q7, 2013y.

Waga w kg (łączna):

3000.00

Budżet zlecenia [€]:

500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1692.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1000 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 14:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-29 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Marlena T. :)

Cena (zawiera VAT): 1000 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

Zapotrzebowanie przewozu samochodu uwidacznia się często, jeśli zakupujemy nowy pojazd czy też ściągamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Włoch. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść auto?

Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru przewoźnika warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Metody transportu auta

Do przewiezienia samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne zamocowanie ładunku – koła auta powinny być przypięte czteroma taśmami trzymającymi tak, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Powinno się pamiętać także, że faktyczna masa naczepy nie powinna przerastać właściwej masy pojazdu ciągnącego.

Formalności

Aby niezależnie transportować samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz w firmie transportowej na terenie UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który upełnomocnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Brema, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kijów, 01000-06999, Ukraina

Termin elastyczny