(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-07-27 01:55

Car Hardtop

(Nr 1924445)

Długość [m]:

140

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1495.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 €

ID firmy: 259942
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 09:54

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-28 do 2017-08-03

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru i od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej ciekawą opcję przewozu pakunku, opłaca się opublikować za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, gdy planujemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki warto pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy napakować kawałkami trocin, papieru czy też materiałem. W szczególności delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić pokrywy kartonu. Na wierzch kartonu przymocujmy białą kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Frankfurt nad Menem, 60594, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Guernica, 48300, Hiszpania

Termin elastyczny