(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-29 10:43

car refinish

(Nr 2642784)
car refinish

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

30.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 778.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę transportu pakunku, warto wystawić za darmo zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem warto podać rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Te informacje są szczególnie istotne, gdy chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Przed tym wyszukasz przewoźnika, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypełnić kawałkami styropianu, papieru lub gąbką. Szczególnie kruche przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania paczki?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogą zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Na zewnątrz pudła umieśćmy widoczną kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Września, 62-300, Polska

1 maj 2018

Adres i termin dostawy

Losser, Holandia

3 maj 2018