(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-25 14:45

car small berline coupé

(Nr 2413676)
car small berline coupé

Marka i model:

maserati turbo coupé

Waga w kg (łączna):

1600.00

Budżet zlecenia [€]:

160

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2253.00 km

Informacje dodatkowe:

car roll but no ignition

Oferty od Przewoźników (0)

1900 €

ID firmy: 64438
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-02-2018, 22:15

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-03-01 do 2018-03-15

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1900 €

Wiadomości: (1)

Jaroslaw G. (Przewoźnik)
25-02-2018, 22:16
HELLO. I offer road transport + trailer, directly without any overloads. From the door to the door. The cars we carry do not have any damage such as fork lift truck, tarpaulin etc. We have an OCP carrier policy of 350000 EUR which covers new and used cars. We display the CMR freight letter. Welcome.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu auta uwidacznia się niekiedy, jeśli zakupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z Czech. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Sposoby transportu samochodu

    Do transportu samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie ładunku – koła wozu należy przypiąć czteroma pasami mocującymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Trzeba nie zapominać również, iż właściwa waga naczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który upoważnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Rauma, Finlandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Paryż, 75000;75001;750, Francja

Termin elastyczny