Ładunki, Palety Dodano: 2018-01-29 17:10

Caracoles

(Nr 2332304)
Caracoles

Wysokość [m]:

1.20

Waga w kg:

1000.00

Ilość sztuk:

5000

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1185.00 km

Informacje dodatkowe:

Tenemos entre 2 y 3 palets de caracoles semanales o cada 10 días, para transportar refrigerados, entre Tanger y Barcelona. Queremos tener opciones, puede ser aéreo, terrestre o barco. Muchas gracias.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety pomagają w przewozie ładunków różnego typu – tworzą platformę, na której prosto można przetransportować małe opakowania oraz przedmioty. Przewóz paletowy to zwykle wykorzystywana metoda przewozu cięższych ładunków. Dzięki paletom zazwyczaj transportuje się towary przekraczające 70 kilogramów – bramki stalowe, skrzynki, materiały budowlane, itd. Aby precyzyjnie oszacować koszt przewozu towaru na paletach, dobrą praktyką jest skorzystać z serwisu Clicktrans.pl, a otrzymamy wyceny od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie paletowym. W wycenie przewozu najważniejsze znaczenie ma ilość palet, waga ładunku oraz typ przewożonych przedmiotów. Paczki znajdujące się na paletach wynoszone są za pomocą wózka widłowego.

Europalety i pozostałe typy palet

    Przy transporcie na paletach prym wiedzie europaleta, opisywana również jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Przepisowa Europaleta posiada format 800x1200x150 milimetrów i jest wyprodukowana z drewna. W transporcie przemysłowym wykorzystuje się również palet „angielek” o wielkości 1200x1200x144 mm. Palety dedykowane do transportu w kontenerach mają wielkość 1135x1133 mm. W przemyśle chemicznym wykorzystuje się za to palety spełniające standardy CP. Palety wykonane z drewna w ostatnich latach zastępowane są paletami plastikowymi, które posiadają okres przydatności przez10-15 lat.

Cena transportu palet w Polsce
    Przeciętna cena netto transportu palet  w Polsce wynosi 187,8 PLN, a to wynosi 57 groszy na kilometr.

Ceny transportu palet w Europie

    Transport palet za granicą to średni koszt 581 zł, a to wynosi 46 gr. za kilometr.

Adres i termin nadania

Tanger ⵟⴰⵏⵊⴰ طنجة, 90013, Maroko

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny