(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2017-06-01 22:31

caravan

(Nr 1824010)
caravan

Dystans: 1724.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3000 €

ID firmy: 508485
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-06-2017, 11:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-06

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2017-06-06, 11:15

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3000 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przyczepy kempingowej

    Przewóz przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do najtańszych. Do przewożenia takiego ładunku, wskazane jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego specjalnego pojazdu dostosowanego do transportu innych pojazdów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przetransportowania naczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć naczepy. Ważne czynniki wpływające na koszt przewozu to: wymiary, ciężar, odległość do pokonania jak i informacja, czy naczepa jest sprawna. Działająca przyczepa kempingowa powinna posiadać nieuszkodzone koła, charakteryzuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innym przypadku trzeba mieć profesjonalną maszynę, przykładowo mini dźwig. Cena transportu naczepy kempingowej uzależniona bywa też od tego, czy firmy transportowe traktują ten przewóz jako doładunek do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - tylko tej konkretnej naczepy. Np., transport przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 zł czyli taniej o 510 PLN w przypadku cen obowiązujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł zaproponować mniejszy koszt, ponieważ przewóz tej naczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do realizowanego transportu.

    Zanim dojdzie do transportu naczepy kempingowej, kluczowe bywa, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome elementy lub je mocno przytwierdzić tak, aby w czasie transportu nie zniszczyły nic w środku przyczepy.

    Kiedy chcemy użyć możliwości niedrogiego transportu, trzeba wystawić przewóz przyczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dotrze do tysiąca przewoźników, którzy rozpatrzą to zlecenie i zaproponują dobrą cenę. Wówczas zostaje tylko zatwierdzić odpowiadającą nam propozycję.

Adres i termin nadania

St James Rise, Wakefield, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ząbkowice Śląskie, Polska

Termin elastyczny