(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2017-09-10 08:52

caravan

(Nr 2019185)
caravan

Długość [m]:

6.20

Szerokość [m]:

2.15

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

900.00

Budżet zlecenia [€]:

1,000,000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2375.00 km

Informacje dodatkowe:

we have found a lovely caravan ,we want to check the transport cost before we buy.

Oferty od Przewoźników (0)

1300 €

ID firmy: 19355
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-09-2017, 09:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-15 do 2017-10-08

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1300 €

Wiadomości: (1)

Przemysław M. (Przewoźnik)
10-09-2017, 09:34
offer for single axle caravan
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przyczepy kempingowej

    Transport naczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do najtańszych. Podczas transportowania tego ładunku, konieczne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego specjalnego pojazdu dostosowanego do transportu pozostałych pojazdów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przetransportowania naczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od właściciela przyczepy. Podstawowe czynniki decydujące o cenie transportu: wymiary, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i informacja, czy naczepa jest sprawna. Działająca naczepa kempingowa powinna posiadać sprawne koła, charakteryzuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innej sytuacji trzeba posiadać specjalistyczną maszynę, np. mini dźwig. Cena transportu naczepy kempingowej uzależniona jest również od faktu, czy przewoźnicy rozpatrują ten przewóz jako dołączenie rzeczy do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - tylko tej konkretnej naczepy. Np., transport przyczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 PLN czyli taniej o 510 złotych w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł podać mniejszy koszt, gdyż przewóz tej przyczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do realizowanego transportu.

    Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, kluczowe jest, żeby zabrać z niej wszystkie ruchome elementy lub je mocno przytwierdzić tak, aby w czasie przewozu nie zdemolowały niczego w środku przyczepy.

    W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z opcji niedrogiego przewozu, należy wystawić przewóz naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil informacja dotrze do kilkuset firm transportowych, które przyjrzą się temu zleceniu i zaoferują ciekawą cenę. Wówczas zostaje tylko zaakceptować najlepszą propozycję.

Adres i termin nadania

Westhoughton, BL5, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

el Campello, Hiszpania

Termin elastyczny