(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2017-10-26 15:56

caravan

(Nr 2116719)
caravan

Długość [m]:

7.09

Szerokość [m]:

2.23

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg (łączna):

1263.00

Budżet zlecenia [€]:

900

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1397.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Transport naczep kempingowych nie należy do prostych, ani do najtańszych. W trakcie przewożenia takiego ładunku, potrzebne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego samochodu przeznaczonego do przewozu innych pojazdów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od właściciela przyczepy. Ważne czynniki wpływające na koszt transportu to: rozmiar, waga, odległość do pokonania jak i informacja, czy przyczepa jest niezepsuta. Działająca naczepa kempingowa powinna mieć niezepsute koła, oznacza to, że można wtoczyć ją na pojazd. W innym przypadku powinno się posiadać specjalistyczną maszynę, np. mały podnośnik. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna jest również od tego, czy przewoźnicy rozpatrują ten transport jako doładunek do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny transport - tylko tej jednej naczepy. Na przykład, transport naczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 PLN czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 zł w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, ponieważ transport tej naczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

    Zanim przystąpimy do transportu naczepy kempingowej, istotne bywa, aby zabrać z niej wszystkie ruchome rzeczy lub je dobrze zabezpieczyć, żeby w trakcie przewozu nie zdemolowały niczego wewnątrz przyczepy.

    W przypadku, kiedy zależy nam, aby użyć możliwości niedrogiego transportu, trzeba wystawić przewóz przyczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dojdzie do kilkuset przewoźników, którzy rozpatrzą to zlecenie oraz zaproponują dobrą cenę. Wówczas pozostaje zdecydować się na najlepszą ofertę.

Adres i termin nadania

East Hampshire, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Argelès-sur-Mer, 66700, Francja

Termin elastyczny