(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-01-26 00:48

Caravan

(Nr 2322172)
Caravan

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

2500.00

Budżet zlecenia [€]:

600

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2980.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1500 €

ID firmy: 27513
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-02-2018, 08:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-03-05 do 2018-03-07

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1500 €

Wiadomości:

2000 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-01-2018, 08:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-26 do 2018-02-26

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Kasia B. :)

Cena (zawiera VAT): 2000 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do prostych, jak i również do tanich. W trakcie transportowania takiego pojazdu, konieczne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego profesjonalnego pojazdu przystosowanego do przewozu innych pojazdów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przewiezienia naczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od właściciela naczepy. Główne parametry wpływające na koszt przewozu to: rozmiar, waga, odległość do pokonania oraz deklarację, czy naczepa jest nieuszkodzona. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać niezepsute koła, cechuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innym przypadku powinno się posiadać profesjonalną maszynę, na przykład mały dźwig. Cena przewozu przyczepy kempingowej uzależniona jest też od faktu, czy firmy transportowe rozpatrują ten transport jako dodanie sprzętu do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej konkretnej naczepy. Np., transport naczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 złotych czyli jest to oszczędność rzędu 510 złotych w przypadku cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł podać mniejszy koszt, ze względu na to, że przewóz tej przyczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do istniejącego transportu.

Przed transportem przyczepy kempingowej, istotne jest, żeby zabrać z niej wszystkie ruchome przedmioty lub je odpowiednio zabezpieczyć, żeby w czasie przewozu nie zdemolowały niczego wewnątrz przyczepy.

Kiedy chcemy skorzystać z wariantu tańszego przewozu, trzeba wystawić przewóz przyczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dojdzie do tysiąca firm transportowych, które przeanalizują zlecenie i zaproponują dobrą cenę. Wówczas pozostaje wybrać najlepszą propozycję.

Adres i termin nadania

County Dublin, BT92 7FU, Irlandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Faro, Portugalia

Termin elastyczny