(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-01-26 00:48

Caravan

(Nr 2322172)
Caravan

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

2500.00

Budżet zlecenia [€]:

600

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2980.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1500 €

ID firmy: 27513
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-02-2018, 08:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-03-05 do 2018-03-07

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1500 €

Wiadomości:

2000 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-01-2018, 08:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-26 do 2018-02-26

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Kasia B. :)

Cena (zawiera VAT): 2000 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przyczepy kempingowej

    Przewóz naczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do najtańszych. W czasie transportowania tego ładunku, konieczne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego specjalnego samochodu przystosowanego do transportu pozostałych pojazdów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od właściciela naczepy. Istotne parametry wpływające na koszt transportu to: rozmiar, ciężar, długość trasy jak i informacja, czy przyczepa jest niezepsuta. Działająca naczepa kempingowa powinna posiadać sprawne koła, charakteryzuje ją to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innej sytuacji powinno się mieć profesjonalną maszynę, przykładowo mini podnośnik. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna jest również od faktu, czy firmy transportowe traktują ten przewóz jako dołączenie rzeczy do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - tylko tej jednej przyczepy. Np., przewóz naczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 zł czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 zł w przypadku cen obowiązujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł zaproponować mniejszy koszt, gdyż przewóz tej naczepy kempingowej odbył się przez doładunek do realizowanego transportu.

    Przed transportem przyczepy kempingowej, istotne bywa, żeby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy, albo je dobrze przymocować, żeby w trakcie przewozu nie uszkodziły nic w środku naczepy.

    Kiedy chcemy skorzystać z możliwości tańszego przewozu, należy wystawić przewóz przyczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dojdzie do tysiąca firm transportowych, które przeanalizują zlecenie i zaoferują ciekawą cenę. Wówczas pozostaje zaakceptować najciekawszą ofertę.

Adres i termin nadania

County Dublin, BT92 7FU, Irlandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Faro, Portugalia

Termin elastyczny