(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-02-24 16:25

caravan (Nr 2411492)

caravan

Długość [m]:

8.3

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.8

Waga w kg (łączna):

1800.00

Dystans: 2264.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Transport naczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, ani do tanich. Podczas transportowania takiego ładunku, niezbędne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu dostosowanego do przewozu pozostałych samochodów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Podstawowe parametry decydujące o cenie transportu to: rozmiar, waga, długość trasy oraz komunikat, czy przyczepa jest niezepsuta. Działająca naczepa kempingowa powinna mieć działające koła, charakteryzuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innym przypadku należy posiadać specjalistyczną maszynę, na przykład mały dźwig. Cena transportu naczepy kempingowej zależna bywa również od tego, czy firmy transportowe rozpatrują ten przewóz jako dorzucenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - tylko tej jednej naczepy. Np., przewóz naczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 PLN czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 zł w stosunku do cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła podać mniejszy koszt, ponieważ transport tej przyczepy kempingowej odbył się przez doładunek do istniejącego transportu.

    Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, kluczowe jest, aby usunąć z niej wszystkie ruchome przedmioty lub je mocno zabezpieczyć, żeby podczas transportu nie zdemolowały nic w środku naczepy.

    Gdy potrzebujemy użyć opcji niedrogiego przewozu, trzeba zlecić przewóz przyczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dojdzie do kilkuset przewoźników, którzy zapoznają się ze zleceniem oraz zasugerują dogodną cenę. Wówczas zostaje tylko zatwierdzić najciekawszą ofertę.

Adres i termin nadania

Crewe, CW1 2NG, Wielka Brytania

Od 4 mar 2018 do 13 mar 2018

Adres i termin dostawy

Benidorm, Hiszpania

Termin elastyczny