(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-04-27 22:20

Caravan

(Nr 2639724)
Caravan

Długość [m]:

4.5

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

800.00

Budżet zlecenia [€]:

450

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2476.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Transport naczep kempingowych nie należy do łatwych, jak i również do tanich. Podczas transportowania tego ładunku, konieczne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu dostosowanego do przewozu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Istotne parametry decydujące o cenie przewozu to: rozmiar, ciężar, odległość do pokonania jak i komunikat, czy naczepa jest nieuszkodzona. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać sprawne koła, charakteryzuje ją to, że można wtoczyć ją na pojazd. W innej sytuacji trzeba posiadać specjalistyczną maszynę, np. mini dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna jest też od faktu, czy przewoźnicy rozpatrują ten transport jako doładunek do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny transport - tylko tej konkretnej naczepy. Np., przewóz naczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 zł czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 złotych w przypadku cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł podać mniejszy koszt, ponieważ przewóz tej przyczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do istniejącego transportu.

    Zanim przystąpimy do transportu przyczepy kempingowej, kluczowe jest, aby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty, albo je odpowiednio przymocować, żeby w czasie transportu nie zdemolowały nic w środku naczepy.

    Gdy potrzebujemy użyć opcji niedrogiego transportu, trzeba zlecić przewóz przyczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy przyjrzą się temu zleceniu oraz zasugerują dobrą cenę. Wówczas zostaje tylko zatwierdzić najlepszą ofertę.

Adres i termin nadania

Aberdeen, AB11 5YU, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, 30-001, Polska

Termin elastyczny