(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-04-29 12:52

Caravan (Nr 2643176)

Caravan

Długość [m]:

7.5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

4

Waga w kg (łączna):

1228.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 398.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Przewóz przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do najtańszych. Podczas transportowania tego pojazdu, wskazane jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego profesjonalnego pojazdu przystosowanego do transportu innych samochodów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przetransportowania naczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć naczepy. Podstawowe czynniki decydujące o cenie transportu: wymiary, waga, długość trasy jak i deklarację, czy przyczepa jest niezepsuta. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć niezepsute koła, oznacza to, że da radę wtoczyć się na ciężarówkę. W innej sytuacji powinno się mieć profesjonalną maszynę, przykładowo mały podnośnik. Cena przewozu naczepy kempingowej uzależniona bywa również od tego, czy przewoźnicy traktują ten transport jako dołożenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - wyłącznie tej konkretnej przyczepy. Np., przewóz naczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 zł czyli taniej o 510 PLN w stosunku do cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła zaproponować mniejszy koszt, gdyż przewóz tej naczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

    Zanim dojdzie do transportu naczepy kempingowej, istotne bywa, żeby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane elementy, albo je solidnie przytwierdzić, żeby w trakcie transportu nie uszkodziły niczego wewnątrz przyczepy.

    Kiedy chcemy użyć opcji tańszego przewozu, należy wystawić przewóz naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dotrze do kilkuset przewoźników, którzy przyjrzą się temu zleceniu oraz zaoferują interesującą cenę. Wówczas zostaje tylko zdecydować się na najciekawszą propozycję.

Adres i termin nadania

Dudley, Wielka Brytania

5 maj 2018

Adres i termin dostawy

West Taphouse, PL14 6HH, Wielka Brytania

Od 1 maj 2018 do 5 maj 2018