(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Caravan (Nr 4924902)

Caravan

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

2.28

Wysokość [m]:

2.40

Waga w kg (łączna):

1675.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2207.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Aylesbury

14 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Portugalia, Região Do Alentejo, Luz

21 wrz 2019


Transport różnych towarów

Giełda przewozowa Clicktrans.pl to internetowy serwis licytacyjny tyczący się usług przewozowych. Giełda transportowa tworzy bazę aktualnych zleceń i gwarantuje przewoźnikom szeroki dostęp do przesyłek uszeregowanych według kategorii. Żeby skorzystać z giełdy przewozowej, wystarczy dokonać rejestracji – opcja ta jest kompletnie za darmo. W dalszej kolejności powinno się dodać swoje zlecenie (kiedy jesteś zleceniodawcą) lub wyszukać zlecenia na wyznaczonej trasie (kiedy jesteś przewoźnikiem).

Jakie zalety daje Clicktrans?

Serwis Clicktrans.pl firmom transportowym umożliwia wgląd do kilkudziesięciu tysięcy ofert w kraju jak i w Unii Europejskiej, a zlecającym transport - możliwość zaprezentowania swojej paczki tysiącom firm transportowym, które szybko przeprowadzą wycenę.

Jakie wolne ładunki można znaleźć na giełdzie transportowej?

Na giełdzie przewozowej znajdują się zlecenia przewozowe dla rozmaitego typu ładunków. Osoby zlecające transport mogą zlecić transport w ramach następujących kategorii, przykładowo: przeprowadzki, samochody, ładunki, maszyny i sprzęt, specjalnej ostrożności, rolnicze maszyny, przyczepy, pojazdy zabytkowe, quady, skutery wodne, części i akcesoria, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, maszyny i urządzenia przemysłowe, sprzęt RTV, sprzęt ogrodowy, sprzęt biurowy, szkło/kruche/łamliwe, stoły bilardowe, łodzie motorowe, kajaki, zwierzęta jak i wiele innych. Do najbardziej rozpowszechnionych kategorii zleceń przewozowych zaliczają się: przewóz samochodów, transport palet, jaki i giełda przeprowadzek. Znaczną większość zlecanych przesyłek tworzą oferty transportowe na busa, czyli ogłoszenia transportowe do 3,5 t.