(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Caravan (Nr 4961110)

Caravan

Długość [m]:

6.30

Szerokość [m]:

2.10

Wysokość [m]:

2.50

Waga w kg (łączna):

1500

Budżet zlecenia [€]:

1000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1133.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Newquay

Od 18 lut 2020 do 22 lut 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Herford

Od 19 lut 2020 do 22 lut 2020


Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do prostych, jak i również do tanich. Do przewożenia takiego pojazdu, niezbędne jest posiadanie ciężarówki albo innego profesjonalnego pojazdu przystosowanego do transportu pozostałych pojazdów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od właściciela naczepy. Podstawowe czynniki wpływające na koszt przewozu to: rozmiar, waga, odległość do pokonania jak i deklarację, czy naczepa jest działająca. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać działające koła, cechuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innej sytuacji należy posiadać profesjonalną maszynę, przykładowo mini dźwig. Cena przewozu naczepy kempingowej uzależniona bywa też od faktu, czy przewoźnicy traktują ten przewóz jako dorzucenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny transport - wyłącznie tej jednej przyczepy. Przykładowo, transport przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), wydano 800 PLN czyli taniej o 510 PLN w przypadku cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła zaproponować mniejszy koszt, ze względu na to, że przewóz tej naczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

Przed transportem naczepy kempingowej, kluczowe bywa, żeby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy, albo je mocno przymocować tak, aby podczas transportu nie zdemolowały nic wewnątrz przyczepy.

Kiedy chcemy użyć wariantu niedrogiego transportu, należy wystawić przewóz przyczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dotrze do tysiąca firm transportowych, które przyjrzą się temu zleceniu i zaproponują interesującą cenę. Wówczas zostaje tylko przyjąć odpowiadającą nam propozycję.