(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Caravan (Nr 5174158)

Caravan

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1900

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunitat Valenciana, L'alfàs Del Pi

Od 24 kwi 2020 do 24 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, L'alfàs Del Pi

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do prostych, ani do najtańszych. Podczas transportowania tego ładunku, potrzebne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu dostosowanego do przewozu pozostałych pojazdów. Firmy transportowe, które podejmą się przewiezienia naczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od właściciela przyczepy. Ważne czynniki decydujące o cenie przewozu: rozmiar, waga, odległość do pokonania jak i deklarację, czy przyczepa jest niezepsuta. Sprawna przyczepa kempingowa powinna mieć sprawne koła, cechuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innej sytuacji należy mieć specjalistyczną maszynę, na przykład mały dźwig. Cena przewozu przyczepy kempingowej uzależniona bywa też od faktu, czy firmy transportowe rozpatrują ten przewóz jako doładunek do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - tylko tej jednej przyczepy. Np., transport naczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 zł czyli taniej o 510 złotych w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł podać mniejszy koszt, ponieważ przewóz tej przyczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do posiadanego transportu.

Nim dojedzie do przewozu naczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, żeby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty, albo je dobrze przymocować tak, aby w trakcie transportu nie uszkodziły nic wewnątrz naczepy.

Kiedy chcemy skorzystać z opcji tańszego transportu, można wystawić transport naczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dotrze do tysiąca firm transportowych, które zapoznają się ze zleceniem oraz zasugerują dogodną cenę. Wówczas pozostaje zdecydować się na najciekawszą ofertę.