Caravan (Nr 5331798)

Caravan

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

1400

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2626.00 km

Adres i termin nadania

Irlandia, County Westmeath, Mullingar

6 mar 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Jávea/xàbia

8 kwi 2020


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do tanich. W trakcie przewożenia tego pojazdu, konieczne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego specjalnego pojazdu przystosowanego do transportu innych samochodów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przewiezienia naczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od właściciela przyczepy. Istotne czynniki decydujące o cenie przewozu to: wymiary, ciężar, odległość do pokonania oraz komunikat, czy naczepa jest działająca. Działająca naczepa kempingowa powinna posiadać działające koła, charakteryzuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innej sytuacji powinno się mieć specjalistyczną maszynę, na przykład mały podnośnik. Cena transportu przyczepy kempingowej uzależniona bywa też od faktu, czy firmy transportowe traktują ten przewóz jako doładunek do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny transport - tylko tej jednej naczepy. Na przykład, transport przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), wydano 800 złotych czyli jest to oszczędność rzędu 510 zł w przypadku cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła podać mniejszy koszt, ze względu na to, że transport tej naczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do istniejącego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu naczepy kempingowej, kluczowe jest, aby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane elementy lub je solidnie zabezpieczyć tak, aby w czasie transportu nie zdemolowały nic w środku przyczepy.

Żeby móc skorzystać z opcji tańszego przewozu, należy zlecić przewóz przyczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dojdzie do tysiąca firm transportowych, które rozpatrzą to zlecenie i zaproponują ciekawą cenę. Wówczas zostaje tylko przyjąć najciekawszą ofertę.