(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

caravan (Nr 6009109)

caravan

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

1400

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1851.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Catalonia, Ventalló

10 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Northumberland, Morpeth

12 wrz 2020


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, ani do najtańszych. W czasie transportowania takiego ładunku, konieczne jest posiadanie ciężarówki albo innego specjalnego samochodu przeznaczonego do przewozu pozostałych samochodów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć naczepy. Podstawowe parametry wpływające na koszt przewozu: rozmiar, ciężar, odległość do pokonania oraz informacja, czy przyczepa jest nieuszkodzona. Sprawna przyczepa kempingowa powinna posiadać nieuszkodzone koła, charakteryzuje ją to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innym przypadku trzeba mieć profesjonalną maszynę, na przykład mini podnośnik. Cena transportu naczepy kempingowej zależna bywa też od faktu, czy firmy transportowe traktują ten transport jako dodanie sprzętu do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - wyłącznie tej jednej przyczepy. Przykładowo, transport naczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 zł czyli jest to oszczędność rzędu 510 zł w przypadku cen obowiązujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł zaproponować niższą cenę, gdyż transport tej naczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

Nim dojedzie do przewozu naczepy kempingowej, kluczowe bywa, aby zabrać z niej wszystkie ruchome rzeczy, albo je mocno przymocować, żeby podczas przewozu nie uszkodziły nic w środku przyczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby użyć opcji tańszego przewozu, można zlecić transport przyczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dotrze do kilkuset przewoźników, którzy rozpatrzą to zlecenie oraz zaoferują dogodną cenę. Wówczas zostaje tylko zdecydować się na najciekawszą ofertę.